Hakkında

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama, Anadolu Üniversitesi İşletme lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra, Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnovasyon, Girişimcilik ve Yönetim yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Şuanda Işık Üniversitesinde Executive-MBA yüksek lisans eğitiminin tez aşamasındadır.

Yüksek lisansları sırasında; Yazılımların Versiyon Geçiş Süreçlerinin yönetilmesi, Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnternetinin gelecekteki iş gücüne etkisi konuları üzerine çalışmalar yapmıştır. Şuanda orta ve büyük ölçekli firmalarda Agile Proje Yönetimi hakkında tez çalışmalarına devam etmektedir. Bu konularda kendini sürekli geliştirmek isterken bilgi birikimlerini de www.erenozdemir.net blog sayfasında yayınlanmaktadır.

Kariyerine 2010 yılında Toshiba ‘da başlamış ve askerlik hizmeti sonrası 2012-2017 yılları arasında Univera Bilgisayar Sistemleri firmasında sırasıyla Uygulama Danışmanı ve Proje Yöneticisi görevlerini yürütmüştür. 2017-2018 yılları arasında Blesh firmasında IoT üzerine Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. Startup bir firmada Proje Yönetim Ofisi kurma, Proje ve BT süreçlerini yürütme anlamında 3 kişilik bir ekip olarak çalışmalar yapmıştır. 2018-2019 yılları arasında Kazancı Holding bünyesinde bulunan firmalarda (Aksa Elektrik, Aksa Enerji, Aksa Doğalgaz, Aksa Jeneratör) Proje Yöneticisi görevini yürütmüştür. 

Şuanda LCWaikiki ‘de E-Ticaret Proje Yöneticisi olarak görev almaktadır. Ayrıca BT Akademi’ de Proje Yönetimi, Agile ve Scrum konuları üzerine de dersler vermektedir.

PMI global üyesi olup, PMI Türkiye Pazarlama Direktörü ve PMP sertifikası sahibidir. Ayrıca Agile Society grubunda da Agile üzerine gönüllü eğitimler vermektedir. Bunun haricinde ITIL (Information Technology Infrastructure Library) sertifikası da bulunmaktadır.

Eren ÖZDEMİR, PMP, ITIL, MIS, MBA