Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/template-parts/content/content-page) is not within the allowed path(s): (/home2/erenozde/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home2/erenozde/domains/erenozdemir.net/public_html/wp-content/themes/teluro/inc/vendor/colibriwp/themebase/src/View.php on line 55

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama, Anadolu Üniversitesi İşletme lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra, Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnovasyon, Girişimcilik ve Yönetim, Işık Üniversitesi Executive-MBA yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır.

Organizasyonel Çevik Dönüşüm, Proje Yönetimi ve IT Süreç Yönetimi konuları üzerine çalışmaktadır. Startup, orta ve büyük ölçekli firmalarda görev alarak Geleneksel ve Çevik yöntemlerle hem büyük çaplı projeler yönetmiş hem de bulunduğu firmalarda proje yönetim süreçlerinin tasarlanması ve çevik dönüşümlerin başlatılmasına katkı sağlamıştır.

”Proje Yönetimi” ve ”Agile Dönüşüm: Organizasyonel Çevik Dönüşümler için 5 Önemli Adım” isimli kitapların yazarıdır.

PMI Value Stream Consultant Community’ de dünyada organizasyonel çevik dönüşümlere katkı sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.

Şuanda Irlanda merkezli Continuous Software şirketinde Agile Portföy Yönetimi üzerinde Principal Consultant, Almanya’da bulunan ALVISSION şirketinde Disciplined Agile Eğitmeni ve danışmanı olarak, Kanada’ da bulunan Clubagile eğitim ve danışmanlık firmasında Disciplined Agile eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

DAVSC (DA Value Stream Consultant), DA Coach, PMP, SAFE Program Consultant (SPC), SAFe Agilist (SA), Certified Scrum@Scale Practitioner, DASSM (DA Senior Scrum Master), PSM, PSPO, PAL, ITIL sertifikaları da bulunmaktadır.