Hakkında

Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama, Anadolu Üniversitesi İşletme lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra, Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnovasyon, Girişimcilik ve Yönetim, Işık Üniversitesi Executive-MBA yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır.

Yüksek lisansları sırasında; Orta ve Büyük Ölçekli Organizasyonların Proje Yönetiminde Agile Pratiklerin Kullanılması, Yazılımların Versiyon Geçiş Süreçlerinin yönetilmesi, Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnternetinin gelecekteki iş gücüne etkisi konuları üzerine çalışmalar yapmıştır. Bu konularda kendini sürekli geliştirmek isterken bilgi birikimlerini de www.erenozdemir.net blog sayfasında yayınlanmaktadır.

Kariyerine 2010 yılında Toshiba ‘da başlamış ve askerlik hizmeti sonrası 2012-2017 yılları arasında Univera Bilgisayar Sistemleri firmasında sırasıyla Uygulama Danışmanı ve Proje Yöneticisi görevlerini yürütmüştür. 2017-2018 yılları arasında Blesh firmasında IoT üzerine Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. Startup bir firmada Proje Yönetim Ofisi kurma, Proje ve BT süreçlerini yürütme anlamında çalışmalar yapmıştır. 2018-2019 yılları arasında Kazancı Holding’ de Proje Yöneticisi görevini yürütmüştür. 

Şuanda LCWaikiki ‘de Yurtdışı E-Ticaret Proje Yöneticisi olarak görev almaktadır. Ayrıca BT Akademi ve LCWaikiki Akademi’de Proje Yönetimi, Agile ve Scrum üzerine dersler vermektedir.

PMI global üyesi olup, PMI Türkiye Pazarlama Direktörü ve PMP sertifikası sahibidir. Bunun haricinde PSM-1, PSPO-1, PAL-1, ITIL-F sertifikaları da bulunmaktadır.