Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/template-parts/content/content-page) is not within the allowed path(s): (/home2/erenozde/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home2/erenozde/domains/erenozdemir.net/public_html/wp-content/themes/teluro/inc/vendor/colibriwp/themebase/src/View.php on line 55

Aşağıdaki linkten veya görseli tıklayarak kitabımı satın alabilirsiniz.

https://www.scalakitapci.com/proje-yonetimi

NOT: Toplu satın alım yapmak için mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Kitap İçeriği :

Teknolojinin hızla geliştiği ve çevik olmanın neredeyse zorunlu olduğu günümüzde proje yönetiminin başarılı olması için sadece kahraman proje yöneticilerine ve Agile koçalar değil, herkesin proje yönetimini ve Agile bildiği organizasyonlara ihtiyaç vardır.

Bu kitap sadece proje kahramanları için değil, projelerde görev alıp proje yönetimine ve Agile’a ilgi duyan herkes için yazılmıştır. Bu kitapta proje yönetiminin tarihçesinden başlayıp, günümüze kadar uzanan mühendislik pratiklerini, metodolojisini ve evrimini detaylı bir şekilde göreceksin. Yazılım dünyasında yolculuğa çıkacak, geleneksel yazılım geliştirme yöntemleri ile Agile (Scrum, Kanban) yöntemleri inceleyecek, bu yöntemleri karşılaştırma fırsatını yakalayacaksın. Bölüm sonlarındaki hikâyelerle bu yaklaşımları daha rahat anlayabileceksin. Son olarak, örnek dokümanlarla da proje yönetiminde kullanılan birçok pratiği öğrenme ve kendi projelerinde uygulama şansına sahip olacaksın.

Geçmişten günümüze proje yönetimi konulu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın?

Detaylı içerik için aşağıdaki blog yazımı da okuyabilirsiniz: